Jsme tu pro vás

Produktový sortiment Thomsit - tančíme ve svém vlastním rytmu

Naše značka není dalším hřištěm pro projev kreativity reklamní agentury. Co slibujeme ve svých sděleních, to musí naše produkty a služby splnit. Každý den. Na stovkách staveb. 
 

Dobrou zprávou ale je, že naše produkty tuto funkci plní již od roku 1946.
 

Značka Thomsit není na trhu nováček. Staví na špičkových výkonech, které po desetiletí nepřetržitě podává. Prostřednictvím produktů, služeb a servisu. Naším krédem je, aby už sama značka pro vás byla argumentem ke koupi. Aby byla synonymem pro spolehlivé, kvalitní, srozumitelné produktové portfolio a nadstandardní partnerský servis. Odbyt na trhu obnáší totiž mnohem víc, než jen „dělat reklamu“. Souvisí také s volbou systému a struktury distribuce, cenové strategie, výroby a mnoho dalšího.
 

Ať už jste tedy podlahář živnostník nebo jste šéfem velké podlahářské firmy, vaše hlavní požadavky jsou jasné: potřebujete především kvalitní a ucelený produktový sortiment, který zahrnuje univerzální řešení i spolehlivé produktové systémy pro speciální aplikace – snadno  a rychle. Pokud jste prodejcem sortimentu pro podlaháře, očekáváte efektivitu a rychlou dostupnost produktů. Naše optimalizovaná logistika je například jednou z nejrychlejších v oboru!
 

PRODUKTOVÝ PROGRAM THOMSIT ZAHRNUJE TAK HODNĚ PRODUKTŮ,

JAK JE POTŘEBA A ZÁROVEŇ TAK MÁLO, JAK JEN TO JE MOŽNÉ.


Díky našim univerzálním a flexibilním systémovým řešením tedy nepotřebujete žádné rozsáhlé skladovací prostory.
 

Jako nováček máte také pravděpodobně zájem o školicí semináře a taktéž snadno srozumitelné produktové portfolio. K ruce vám vždy je náš tým odborníků, kteří pomohou s jakoukoli nesnází, s jakou se budete v praxi potýkat.
 

Zkrátka – bez ohledu na to, s jakým typem zákazníka se nejvíce ztotožňujete, značka Thomsit vám bude spolehlivým partnerem k ruce. Protože Thomsit není jen produktový sortiment pro podlaháře. Je to i široký a nadstandardní poradenský servis. Každodenní práce našich odborníků zahrnuje podporu řemeslníků, projektantů a obchodních partnerů. Produktová a aplikační školení probíhají celoročně přímo na jednotlivých zakázkách, stavbách a také v našem školicím středisku.

SERVIS JINAK, NEŽ JINDE

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A 100% SERVIS, KTERÝ JINDE NENAJDETE

 • Přímá marketingová podpora pro stávající zákazníky a „startovací“ podpora pro zákazníky nové.
 • Profesionální poradenství zajišťuje sedm dní v týdnů telefonicky, písemně a především přímou podporou na zakázkách tým našich technických specialistů.
 • Optimalizovaná logistika ze skladů v Praze, Chrudimi nebo přímo ze závodů v Německu.
 • Velký rozsah podpůrných tiskovin zaměřených na technická řešení.
 • Reprezentativní vybavení vaší prodejny/prodejen.
 • Poskytování čerpadla u objektových zakázek.
 • Zdarma poskytování všech důležitých měření v rámci zakázek realizovaných s produkty Thomsit (měření CM, odtahové pevnosti apod.).
 • Využití laboratoře k řešení problematiky přípravy podkladů, atd.

PŘEDÁVÁNÍ KNOW-HOW

ŠKOLICÍ SEMINÁŘE V TERÉNU I V TEPLE NAŠEHO ŠKOLICÍHO CENTRA

Podpora našich zákazníků je pro Thomsit naprosto zásadní. Chceme vám být partnerem, oporou v zádech, chceme vám předat naše know-how a vášeň pro společnou věc, kterou je bezpochyby kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník.

A jako součást skupiny PCI můžeme společně stavět na stabilním základu.

 • Školení ve vlastním moderně vybavené školicím středisku, v termínu dle přání zákazníka.
 • Školení u velkoobchodních partnerů.
 • Školení přímo na jednotlivých zakázkách prostřednictvím odborně technických poradců Thomsit.
Please select a product: