O nás

Thomsit je zpět

Značka Thomsit není v podlahářské branži žádnou novinkou. Thomsit byl založen před téměř 75 lety v Německu, od roku 2017 je součástí skupiny PCI a od roku 2020 je opět v České republice. Toto zbrusu nové spojení dvou tradičních německých značek přichází v novém, moderním, vizuálně atraktivním kabátu. S heslem „MAKE IT – Zvládneš to!“ dává jasně najevo, že THOMSIT i PCI dynamicky reagují na rychle se měnící trendy na trhu a posouvají se vpřed.

 

Víc, než jen nové logo. Důležitost značky pro úspěch

 

Nová image značky Thomsit je samozřejmě nejvíce patrná na novém logu, novém sloganu  a na celkově novém a poutavém vizuálu. Značka je ale víc než jen nové logo. Mnohem víc!

 

Je to historie a tradice, je to etický kodex, je to nadšení a pozitivní přístup, kterým vás chceme vtáhnout do našeho světa! Chceme vám být blíž, každý den! Chceme prosadit na trhu nové impulsy a chopit se výzev. MY chceme jít nevyšlapanými cestami – protože silné značky rostou zevnitř!

 

Chceme s vámi být stále v kontaktu, abychom měli co nejaktuálnější zpětnou vazbu. Včasné rozpoznání nových požadavků a trendů umožňuje jednat na trhu proaktivně a reagovat na změny a potřeby rychle. Věříme totiž, že intenzivnější propojení se zákazníky vede k měřitelnému úspěchu na obou stranách. Vy jste naší motivací se stále učit a vydávat se novými cestami – to je základ inovace a trvalého udržitelného pokroku. Protože úspěch není žádná náhoda, ale každodenní úsilí a touha být každý den o krok dál.

 

Značka Thomsit, jakožto člen skupiny MBCC Group, se zavázala k obecným zásadám kvality (CQM) prováděným skupinou. V této souvislosti MBCC Group usiluje o naplněná zásad, které jsou uvedeny v našem dokumentu politika kvality

Please select a product: