Důležité informace pro zákazníky

Aktuální situace v naší společnosti 

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

každý den dostáváme nové zprávy o šíření koronaviru, který stále více ovlivňuje náš profesní i soukromý život. Tímto způsobem bychom vás chtěli informovat o aktuální situaci v naši společnosti.

Naším prvořadým cílem je co možná nejvíce chránit zdraví a pohodu všech našich zákazníků, dodavatelů a našich zaměstnanců a zároveň co nejlépe udržovat naše služby ve stejné kvalitě, jak jste zvyklí.

Výroba v našem závodě v Chrudimi běží bez omezení tak, aby byla zajištěna spolehlivá dodávka našim zákazníkům a partnerům ve všech prodejních regionech i přes celou šíři naší produkce a logistické sítě.

Jsme také dobře připraveni na možné překážky u našich dodavatelů surovin, které jsou v současné době bohužel nepředvídatelné, a proto jsou denně sledovány a vyhodnocovány.

Přijali jsme četná preventivní opatření, abychom zajistili, že procesy v našich závodech poběží za daných okolností i nadále hladce.

Pro vaši a naši ochranu byly všechny osobní návštěvy našich továren a všechna nadcházející data školení a seminářů zrušeny až do odvolání, naštěstí většina našich školení už proběhla před touto krizí.

Naši odborní poradci a aplikační technici jsou vám samozřejmě stále k dispozici telefonicky nebo e-mailem. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc nebo radu, kontaktujte prosím přímo svou kontaktní osobu z vašeho regionu, společně určitě najdeme řešení.

Příslušné kontakty najdete na této adrese:

https://www.thomsit.cz/o-spolecnosti-thomsit/kontakt

Samozřejmě vás budeme i nadále informovat o aktuálním vývoji a nezbytných opatřeních co nejrychleji. Držte se!

#SpolecneToZvladneme

Aktualizováno 25. 2. 2020

Další

novinky

POZOR, POZOR! Ladíme formu do plavek!  Kdo ještě nemá „sixpack“, nechť nakluše ke svému dodavateli podlahové chemie Thomsit a o jeden (nebo dva?) si

více

Velmi si vás ceníme, našich věrných i nových zákazníků, proto vás chceme odměnit za odběr produktů Thomsit!

V ČEM SPOČÍVÁ AKCE?

Je to jednoduchý:

více

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, dejte nám „like“ a vstupte do naší „růžové komunity“.

 

 

Těšit

více

Aktuální situace v naší společnosti 

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

každý den dostáváme nové zprávy o šíření koronaviru, který stále

více

Nebojte se růžový! Stojíme si za tím! 

Značka Thomsit není na evropském trhu podlahové chemie žádný nováček. Historie značky sahá až do roku 1946 a

více

Ať už se potýkáte na stavbě s jakoukoli podlahovou nesnází, jsme v tom s vámi. Podpora našich zákazníků je pro nás naprosto klíčová. Chceme vám být

více

THOMSIT POWER-RANGE! Vytipovali jsme pro vás 8 TOP produktů, které vás připraví na každou výzvu, se kterou se budete na zakázkách potýkat.

V našem

více

PŘELOMOVÉ! Naprostou většinu sypkých materiálů Thomsit z našeho produktového portfoliadodáváme v originálním, revolučním balení EVO3. Čím se

více

Designové krytiny (LVT a parkety) jsou stále rozšířenějším trendem v koupelnách. Nový systém Thomsit umožňuje bezpečnou a spolehlivou pokládku

více

Thomsit – Make It! Ještě před útokem koronaviru jsme stihli započnout školicí sezónu a úspěšně absolvovali prvních pár produktových školení.

V zimě

více
Please select a product: