Jsme hrdým partnerem ženského týmu amerického fotbalu Prague Black Cats

HALOOO! VOLÁME DO SVĚTA PODLAHÁŘŮ A JEŠTĚ DÁL!

Vážení obchodní přátelé, protože právě začíná liga amerického fotbalu, musíme se pochlubit tím, že jsme se stali hrdým partnerem ženského týmu amerického fotbalu Prague Black Cats při klubu Prague Black Panters. 

Proč americký fotbal? Protože to je krásná hra plná akce, u které se vám nestane, že se budete nudit, a která ještě nemá v našich krajích takovou osvětu, a to je velká škoda! Americký fotbal je o rychlosti, akci, síle, bolesti, diverzitě hráčů/hráček, a hlavně o týmovém duchu… A je to obvykle drama až do samého konce zápasu! Každý divák si v něm zkrátka najde svoje.

Proč tedy holky a americký fotbal? Protože vám chceme sdělit tajemství. Možná to ještě nevíte, nebo tomu pořád nechcete věřit, ale RŮŽOVÁ prostě není jen pro slečinky! RŮŽOVÁ NENÍ SLABOST! Americký fotbal je drsná chlapská hra, v drtivé většině dost bolí, ale holky z Black Cats jsou důkazem, že můžou hrát drsnou hru „pro chlapy“, rvát se na hřišti na krev (leckdy i doslova) jako šelma a přitom absolutně neztratit na ženskosti. Co tím sakra chceme říct?! Že nejde až tak úplně jen o americký fotbal, protože existuje spousta jiných skvělých sportů, ve kterých je zastání ženského pokolení tak trochu netradiční, a které jsou v českém kraji zatím trochu opomíjené, ale protože jsme do toho chtěli vložit poselství, protože cítíme, že je stále potřeba upevňovat vaši důvěru ve značku, která prezentuje portfolio podlahářských produktů růžovou barvou – „madžentou“! (A taky protože naše „markeťačka“ Nina je prostě fandou amerických sportů, a tak jsme to vzali od „A“!)

Takže přátelé, mrkněte na naše produktové portfolio na našem webu >> www.thomsit.cz/produkty << a přesvědčte se sami, že originální německá kvalita stále drží směr a laťku vysoko, už od základu až po TOPovky, speciálky a unikátní systémová řešení. Dejte nám vědět! My za vámi přijedeme a vy si vyzkoušíte naše produkty na vlastní kůži.

Na závěr našim šelmičkám z Black Cats přejeme úspěšnou herní sezónu, pokud možno bez zranění! Thomsit – make it!

KONEC HLÁŠENÍ!

Další

novinky

Mannheim, Německo, 1. října 2020

MBCC Group vznikla po akvizici divize stavební chemie koncernu BASF společností Lone Star, globální soukromou

více

HALOOO! VOLÁME DO SVĚTA PODLAHÁŘŮ A JEŠTĚ DÁL!

Vážení obchodní přátelé, protože právě začíná liga amerického fotbalu, musíme se pochlubit tím, že

více

Velmi si vás ceníme, našich věrných i nových zákazníků, proto vás chceme odměnit za odběr produktů Thomsit!

V ČEM SPOČÍVÁ AKCE?

Je to jednoduchý:

více

Pokud nechcete, aby vám něco uteklo, dejte nám „like“ a vstupte do naší „růžové komunity“.

 

 

Těšit

více

Aktuální situace v naší společnosti 

Vážení obchodní partneři, vážení zákazníci,

každý den dostáváme nové zprávy o šíření koronaviru, který stále

více

Nebojte se růžový! Stojíme si za tím! 

Značka Thomsit není na evropském trhu podlahové chemie žádný nováček. Historie značky sahá až do roku 1946 a

více

Ať už se potýkáte na stavbě s jakoukoli podlahovou nesnází, jsme v tom s vámi. Podpora našich zákazníků je pro nás naprosto klíčová. Chceme vám být

více

THOMSIT POWER-RANGE! Vytipovali jsme pro vás 8 TOP produktů, které vás připraví na každou výzvu, se kterou se budete na zakázkách potýkat.

V našem

více

PŘELOMOVÉ! Naprostou většinu sypkých materiálů Thomsit z našeho produktového portfoliadodáváme v originálním, revolučním balení EVO3. Čím se

více

Designové krytiny (LVT a parkety) jsou stále rozšířenějším trendem v koupelnách. Nový systém Thomsit umožňuje bezpečnou a spolehlivou pokládku

více
Please select a product: